Széchenyi páláyzat 2020

ÁLLÁSAJÁNLATOK: RECEPCIÓS és KONYHAI KISEGÍTŐ

Érvényes: 2020.03.09-től ÁLLÁSAJÁNLATOK: RECEPCIÓS és KONYHAI KISEGÍTŐ

Sárvári Tinódi Fogadóba nyugdíjazás miatt recepcióst keresünk.

Egész éves állásra talpraesett, agilis munkatársat keresünk!

Szükséges végzettség: közép vagy felsőfok

Pozíció típusa: recepciós / Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Sárvár

Elvárások: Lehet pályakezdő, de a tapasztalat nem hátrány.

Nyelvtudás: Elsősorban angol és/vagy német esetleg cseh vagy szlovák

Feladatok: Árajánlatok, visszaigazolások készítése, kontingenskezelés, vendégek fogadása.

Előny: Gazdasági ismeretek

Önéletrajzát e-mailben várjuk a címre.

Éttermünk konyhájára konyhai kisegítőt felveszünk.

Munkaidő: 8 órás, kétműszakos munkarend (8- 16:30-ig és 14-22:30ig) – heti 5 nap munka / 2 nap szabad.

Feladatok: Tányérmosogatás fehér illetve fekete mosogatóban, zöldségek konyhakészre készítése, konyha takarítás, a szakács munkájának segítése. Pl. Savanyúságok kitálalása, eszközök kézre adása stb.

Jelentkezését a +36309466689 – es telefonszámon várom! Köszönöm!

Érdeklődés, foglalás esetén kattintson a linkre!

Magyar Deutsch English